Projektowanie łazienek Gdańsk

Łazienka to miejsce, w którym codziennie spędzamy czas, szykując się do pracy lub szkoły. To również miejsce wieczornego relaksu po ciężkim dniu pracy. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby łazienka była zaprojektowana w sposób nie tylko funkcjonalny, ale i piękny.

Masz w planach urządzenie łazienki? Twoje stare wnętrze przestało Ci się podobać? Chętnie pomożemy! W naszej firmie oferujemy Ci zarówno gotowe, atrakcyjne wizualizacje łazienek. Chętnie tworzymy też projekty oparte o indywidualne wskazówki klienta.

Projektowanie łazienk - oferta Rekord w Gdańsku 

Jeśli zastanawiasz się, jak będzie wyglądała łazienka Twoich marzeń, firma Rekord chętnie Ci pomoże. Wykorzystując Twoje sugestie, plany, marzenia i możliwości oraz nasze wieloletnie doświadczenie przygotujemy projekt Twojej łazienki. W codziennej pracy projektowej wykorzystujemy program do wizualizacji Cad Decor. Materiały potrzebne do kompleksowej realizacji projektu dostarczymy w dogodnym terminie pod wskazany adres.

Projektowanie łazienki Gdańsk – komfortowe i nowoczesne aranżacje

Korzystając wyłącznie z materiałów pochodzących od zaufanych polskich i zagranicznych producentów, jesteśmy w stanie zaprojektować Ci łazienkę, która posłuży Ci w nienagannym stanie przez długie lata. Jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw potrzebom konsumenta, któremu zależy już nie tylko na funkcjonalności, lecz także na estetyce i aktualnych trendach aranżacji łazienek.

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu – warto zadbać o to, by korzystanie z niej było jak najprzyjemniejsze. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty projektowania łazienek, dzięki czemu zyskasz szansę na zaplanowanie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu.

Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z aranżacjami łazienek, jakie prezentujemy na naszej stronie, lecz także do wizyty w naszym salonie, gdzie przedstawimy Ci inne propozycje aranżacji, wśród których na pewno znajdziesz tę idealną.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty projektowania łazienek na terenie Gdańska i okolic.

Kontakt 504 007 158 lub 502 462 902

Jakie są najmodniejsze trendy w projektowaniu łazienki w 2022 roku?

Nigdy nie wychodzi z mody marmur i klasyczne kolory - biel i czerń. Stałym trendem jest zachowanie w kolorystyce barw natury - beżu, brązu, zgaszonych zieleni czy szarości. Coraz częściej w łazienkach wykorzystywane są dodatki naturalne takie jak kamień lub drewno.  Intensywne lub pastelowe kolory przełamujące biały wystrój łazienki ma równie wielu zwolenników.

Od czego zacząć projektowanie łazienki?

Przede wszystkim zainspiruj się, przeszukaj Internet i katalogi. Zastanów się, jak powinna ona wyglądać. Dokonaj pomiaru łazienki i przyjdź do naszego salonu. Pomożemy Ci dobrać glazurę, sanitariaty i meble. Swoje pomysły będziesz miał okazję zobaczyć na wykonanej przez nas wizualizacji twojej wymarzonej łazienki.