Jeśli zastanawiasz się, jak będzie wyglądała łazienka Twoich marzeń, firma Rekord chętnie Ci pomoże. Wykorzystując Twoje sugestie, plany, marzenia i możliwości oraz nasze wieloletnie doświadczenie przygotujemy projekt Twojej łazienki. W codziennej pracy projektowej wykorzystujemy program do wizualizacji Cad Decor. Materiały potrzebne do kompleksowej realizacji projektu dostarczymy w dogodnym terminie pod wskazany adres.

Projektowanie łazienek Gdańsk

Masz w planach urządzenie łazienki? Twoje stare wnętrze przestało Ci się podobać? Chętnie pomożemy! W naszej firmie oferujemy Ci zarówno gotowe, atrakcyjne wizualizacje łazienek. Chętnie tworzymy też projekty oparte o indywidualne wskazówki klienta.

Projektowanie łazienki Gdańsk – komfortowe i nowoczesne aranżacje

Korzystając wyłącznie z materiałów pochodzących od zaufanych polskich i zagranicznych producentów, jesteśmy w stanie zaprojektować Ci łazienkę, która posłuży Ci w nienagannym stanie przez długie lata. Jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw potrzebom konsumenta, któremu zależy już nie tylko na funkcjonalności, lecz także na estetyce i aktualnych trendach aranżacji łazienek.

Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu – warto zadbać o to, by korzystanie z niej było jak najprzyjemniejsze. Dlatego też serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty projektowania łazienek, dzięki czemu zyskasz szansę na zaplanowanie każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu.

Zapraszamy nie tylko do zapoznania się z aranżacjami łazienek, jakie prezentujemy na naszej stronie, lecz także do wizyty w naszym salonie, gdzie przedstawimy Ci inne propozycje aranżacji, wśród których na pewno znajdziesz tę idealną.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty projektowania łazienek na terenie Gdańska i okolic.